Winamp
Teraz na antenie Radia CCM:
  • W Dobrą Stronę Od 15:00 do 17:00
  • Dziki ShowOd 17:00 do 19:00
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

12.09.2018Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska kobiet w boksie w Gliwicach

 
W Gliwicach trwają Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska kobiet w boksie. O czempionat walczą pięściarki z kilkunastu krajów. Przed nami najważniejsze walki!
 
Mistrzostwa rozpoczęły się 9 września. Na start 13. edycji imprezy zameldowało się ponad 200 zawodniczek, w tym 120 zagranicznych. Prestiżowa impreza ściągnęła do Gliwic znakomite bokserki. Na ringu można zobaczyć pięściarki m.in. z Kanady, Francji, Indii, Serbii, Niemiec, Rosji czy Somalii. Pośród polskich reprezentantek występuje także gliwicka delegacja. O tytuł mistrzowski będą walczyć Maria i Barbara Grabowskie oraz Karolina i Paulina Pawłowskie. Nie zabrakło również aktualnej mistrzyni Polski – Alexas Kubicki, reprezentującej Gliwicki Uczniowski Klub Sportowy CARBO.
 
Najważniejsze spotkania w hali widowiskowo- sportowej przy ul. Jasnej 31 przewidziano od od czwartku. Wtedy to rozpoczną się walki ćwierćfinałowe, a dzień później – półfinały. W sobotę, 15 września, zaplanowano finał mistrzostw. Panie spotkają się na ringu o godzinie 18.00.
 
Impreza jest objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwice i dofinansowana z miejskiego budżetu.
(źródło: gliwice.eu)

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu