Winamp
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

16.11.2016Zmiany na Zabrskiej remont przełożony

Zapowiadanych utrudnień w ruchu w okolicach wiaduktu na Zabrskiej nie będzie. Prace remontowe na moście (zaplanowane na 18 listopada) przełożono.

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów SA planowało 18 listopada (piątek) wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ul. Zabrskiej w rejonie wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi. Powodem miało być częściowe betonowanie elementu konstrukcyjnego mostu. Prace miały trwać kilka godzin i zakończyć się tego samego dnia. W dzisiejszym komunikacie czytamy, że prace nie zostaną wykonane w podawanym wcześniej terminie i zmian w organizacji ruchu nie będzie. Nowy termin prac remontowych nie jest jeszcze znany.

Nie zmieniają się natomiast plany odnośnie oświetlenia; most zostanie oświetlony, a elementy jego konstrukcji będą dodatkowo iluminowane. – Realizacja tej inwestycji jest podyktowana względami bezpieczeństwa. Dotychczasowe oświetlenie mostu zostało zdewastowane, a firma Tauron – właściciel urządzeń oświetleniowych zainstalowanych na moście – odmówił modernizacji i ponownego uruchomienia oświetlenia – mówi Mariola Pendziałek, naczelnik Wydziału Przedsięwzięć Gospodarczych i Usług Komunalnych Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

źródło: UM w Gliwicach 

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu