Winamp
Interwencyjny telefon: (+48) 570-930-930 Telefon na antenę: (32) 775 00 00
Napisz do nas: antena@radioccm.pl
Znajdź nas na: facebook.com/radioccm

Muzyczna niespodzianka dla pana młodego

Muzyczna niespodzianka dla pana młodego. Jak zaskoczyć na ślubie swojego ukochanego?

Chcesz, żeby Twoje wesele było wyjątkowe lub zastanawiasz się, jak przełamać weselną nudę? A może marzysz o tym, by w dniu ślubu zaskoczyć ukochanego nie tylko olśniewającym wyglądem? Przygotuj muzyczną niespodziankę, która zachwyci Twojego męża i wszystkich gości!

Dobra zabawa to znakomita muzyka!

Oprawa muzyczna, podobnie jak fotografia ślubna, jest bardzo ważnym elementem ślubu i wesela, więc trzeba o nią odpowiednio wcześnie zadbać. Zacznij od poszukiwania dobrego zespołu lub DJ-a. Sprawdź dokładnie, jaki 

repertuar proponują oraz koniecznie posłuchaj próbnych kawałków, tak by mieć pewność, że o to właśnie chodzi! Dzięki temu zorganizujecie wesele z klasą, a Wy i Wasi goście będziecie się świetnie bawić. Możecie zdecydować się na wybrany styl muzyczny lub mix kawałków zawierających najlepsze klasyki, typowe weselne piosenki oraz najnowsze hity! W ten sposób traficie w gusta młodego i starszego pokolenia.

Oczywiście muzyka powinna zabrzmieć także w kościele. Dobry organista to podstawa. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej oprawie - nic tak nie wzrusza jak śpiew na żywo podczas ceremonii. Swoje usługi oferują również kwartety smyczkowe i soliści, którzy zagrają specjalnie dla Was wybrany utwór. Być może nawet ulubiony kawałek Twojego ukochanego? No właśnie! Muzyczna niespodzianka z Tobą w roli głównej może pojawić się już w kościele! W zależności od wcześniejszych uzgodnień - na początku, w trakcie (np. psalm) lub pod koniec ceremonii. Ważne, by utwór pasował do miejsca i okoliczności.

 

Jak powinna wyglądać muzyczna niespodzianka?

Pomysłów na muzyczną niespodziankę jest bardzo dużo, wszystko zależy od Twojej inwencji i talentów :) Jeśli masz smykałkę do muzyki, możesz nawet pokusić się o skomponowanie własnego utworu muzycznego! Występ na żywo zadedykowany Twojemu mężowi bywa niezwykle wzruszający! Jest też dodatkową atrakcją dla gości weselnych. W wykonaniu utworu może wspomóc Cię akompaniamentem zespół weselny lub po prostu dobry podkład muzyczny. Jeśli grasz na instrumencie wykorzystaj go podczas występu, będzie jeszcze bardziej efektowny! Utwór dla ukochanego możesz wykonać, zarówno po pierwszym tańcu, jak i w dalszej części wesela.

Jak powinna wyglądać idealna niespodzianka muzyczna? Na pewno naturalnie! Jeśli śpiew nie jest Twoją mocną stroną - zatańcz lub przygotuj specjalny pokaz ze swoimi druhnami. W grupie siła! :) Niespodzianka muzyczna nie może być dla Ciebie powodem do dodatkowego stresu, więc wybierz taką formę, która będzie dla Ciebie najlepsza, a przy tym spodoba się ukochanemu! Wiele osób planujących niespodzianki muzyczne dla swoich połówek korzysta z kilku lekcji śpiewu lub tańca, by doszlifować występ. Nie jest to duży koszt, a pozwoli Ci nabrać większej pewności siebie!

Jeśli obawiasz się własnego występu, przygotuj muzyczną atrakcję związaną z pasją narzeczonego - np. specjalne życzenia muzyczne od jego idola, prezentację, pokaz barmański, czy nawet show z ogniem. To Ty decydujesz! :)

Piosenki idealne na muzyczną niespodziankę!

Wybór odpowiedniego podkładu muzycznego lub utworu, który wykonasz, to nie lada wyzwanie! Zobacz poniższe inspiracje, które możesz wykorzystać na swoim ślubie i weselu - oto utwory chwytające za serce i gwarantujące niezwykłe wrażenia! Szczególnie, gdy będą związane z Twoim występem!

Muzyczna niespodzianka w kościele:

 • Rufus Wainwright - Hallelujah (najpopularniejszy utwór)

 • The Beathles - All We Need is Love (modny wśród gwiazd i nie tylko),,

 • J. Pachelbel - Kanon (np. w wykonaniu kwartetu smyczkowego),

 • Pismo Święte - Hymn o miłości (do wybranej melodii),

 • Chili My - Twoje miłowanie,

 • Mieczysław Szcześniak - Twoja miłość,

 • Awesome God - popularny kanon w wykonaniu chóru lub kilku głosów,

 • Tomasz Kamiński - Ty tylko mnie poprowadź.

Przykładowe utwory na wesele:

 • Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty,

 • Karolina Kozak - Razem zestarzejmy się,

 • Farba - Chce tu zostać,

 • Imagine Dragons - Next to Me,

 • Jessie Ware - Say You Love Me,

 • Metallica - Nothing Else Matters (np. jako podkład muzyczny do pokazu),

 • Ed Sheeran - Thinking Out Loud (np. jako podkład taneczny),

 • Christina Aguilera, Lil' Kim, Mya, Pink & Missy Elliot - Lady Marmalade (najlepiej jako podkład do odważnego pokazu tanecznego).

Powodzenia! :)

 

Komentarze (0):

Jeszcze nikt nie skomentował tego tematu. Bądź pierwszy.
Twój nick: Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu